idrar testi yaptık negatif hamile olabilir mi??

hocam kolay gelsin biz eşimle korunmasız ilişkiye girdik ama çıkarma yoluyla eşim genelde adeti düzensiz geçen ay ilk 4 ünde olmuştu bu ay daha olmadı belirtileride yok dio idrar testi yaptık negatif hamile olabilir mi??

Tahlil.com Cevabı : Henüz erken adet tarihinin üzerinden bir hafta geçmesini bekledikten sonra test yaptırabilirsiniz.