goguslerim hassas,gazimda var cok yediklerim bogazima geliyo kusucakmisim gibi ve karnim cok şiş

esimle 3aydir korunmuyorz.15 ve 16.06da adetim 2gun cok az geldi normalde 5gun surer,temmuzda hic adet gormedim idrar testi negativ.bu ay 3gun once adet olmam gerekti ,gormedim.goguslerim hassas,gazimda var cok yediklerim bogazima geliyo kusucakmisim gibi ve karnim cok şiş. nevim var anlamadim

Tahlil.com Cevabı : Kan tahlili yaptırın negatif çıkması durumunda doktorunuza danışın. Adet düzensizliğinizin başka sebepleri de olabilir.