Aylardır süren şiddetli bel ağrım için gittim sonuçlar bu çıktı.hem anlamadım hem de bel ağrısıyla ne ilgisi var.yardımcı olursanız sevinirim.

idrar tahlilimde her sahada 3-4lökosit,bol eritrosit ve 5-6 epitel hücre görüldü yazıyor.amip kisti görüldü yazıyor ayrıca.WBC 5,2.aylardır süren şiddetli bel ağrım için gittim sonuçlar bu çıktı.hem anlamadım hem de bel ağrısıyla ne ilgisi var.yardımcı olursanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : öncelikle enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurup tedavi olmanızı öneririz..