ayrıca adet döneminden 1-2 hafta sonrasında gogsumden sarı sıvı geliyor,, nedeni ne olabilir

Bir gün lekeli,, sonrasında kahverengi kanamam geldi,, adet bitiminden 1 hafda sonra ki idrar testleri negatifdi,, sabahlari migdemd sislik, kasik ağrısı,, ayrıca adet döneminden 1-2 hafta sonrasında gogsumden sarı sıvı geliyor,, nedeni ne olabilir

Tahlil.com Cevabı : prolaktin değeriniz yükselmiş olabilir. Kadın doğum doktoruna görünmenizde fayda var.