B12 eksikliği çıktı fakat kan tahlil inde 2 oran dikkatimi cekti

merhaba b12 eksikliği çıktı fakat kan tahlil inde 2 oran dikkatimi cekti LYM% (H)55.5 refarans aralığı 19.4 ile 44.9 NEO% (L)36.6 refarans aralığı 41.0 ile 73.0 gördüğünüz gibi biri yüksek biri düşük çıktı lym% her tahlilde yüksek cıkıyor bende bi sorunmu var tşkler

Tahlil.com Cevabı : Hayır önemli bir durum değildir, B12 tedavinize devam etmenizi öneririz..