B12 eksikliği tedavi edildiğinde saç dökülmesi engellenebilir mi?

Merhabalar benim ismim şafak yaşım 18 b12 vitaminiyle alakalı yorumlarınızı okurken eksikliğinde saç dökülmesi belirtiler arasında benimde b12 vitamini eksikliğim var şu sıralar saçlarım çok dökülüyor acaba tedavi edildikten sonra dökülen saçların çıkması mümkünmüdür şimdiden tşkler

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle saç dökülmenizin hangi nedenle olduğu araştırılmalıCildiye bölümüne başvurunuz