B12 eksikliğinin etkileri nelerdir?

Merhaba, 18 yaşıdayım B12 testi yaptırdım değerler 126-505 aralığında fakat benim 100 çıktı ne yapmam gerek ? B12 vitaminim düşükse bunun etkileri neler olur yardımcı olur musunuz ?

Tahlil.com Cevabı : B 12 değeriniz düşük, eksikliğnde en sık görülen belirtiler ise halsizlik, yorgunlu, unutkanlık, saç dökülmesidir.İlaç tedavisi olmanız gerekiyor