Babama eritropoetin testi yapıldı.Polistemia Vera teşhisi koyuldu

 Babam 47 yaşında erıtropoetin ( clıa) testi yapıldı kendisine sonuç 24.60 çıktı. Polistemia Vera teşhisi koyuldu, yardimci olursaniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda babanızın hematoloji bölümünde tedavisinin yapılması gerekiyor.Polistemi hakkında detaylı bilgi almak isterseniz tıklayınız.....