Babama siroz demişler.hangi doktora gidelim?

 Babam bugün kan tahlili sonucunu aldı ve siroz demişler iki değeri yüksek GGT 69 Ferittin 298.1. Babam 52 yaşında. Şimdi bu konu da uzman bi hekim arıyoruz sizce siroz olabilir mi ve hangi hastaneye hangi doktora gitmeliyiz yardımcı olur mus

Tahlil.com Cevabı : Bir gastroenteroloji uzmanına başvurmalısınız öncelikle.Tercihen bir üniversite hastaneside de müracaat edebilirsiniz.