Bakireyim.16 yaşındayız. Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Kısa sürdü. boşalmadı. Hamile miyim?

Bakireyim.16 yaşındayız. Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Kısa sürdü. boşalmadı.orgazm olmadım.hemen zevk suyu gelmiştir diye peçete ile temizledim.eve gittim 2 saat sonra korktum ve duş aldım.2 gün sonra tam zamanında adet oldum.2 hafta oldu ama her an aklımda çok korkuyorum. hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında adet kanamasının yaşanması hamileliğin oluşmadığını gösterir.