Doktorum ultrasonla bakinca keseyi goremedi vajinal muayenede keseyi gorduk ama kucuk

07.07.2014 son adet taruhim 04.08 beta hcg 210 cikti 08.08 de671 cikti 12.08 de 3563 cikti doktorum ultrasonla bakinca keseyi goremedi vajinal muayenede keseyi gorduk ama kucuk keseistedigimiz gibi degil dedi mol gebelik yada ikiz olabilir dedi.ultrasonda gs 8.61 cikti bilgi verirseniz cok sevinirim

Tahlil.com Cevabı : 1 hafta sonra yeniden ultrason ile incelenmeli ve kesenin gelişimine göre karar verilmelidir..