Baksırımın ıslaklığı iç çamaşırına geçti.vajinaya doğru yol alıp içeri girme olasılığı var mı?

Dün Sürtünme yoluyla ilişki yaşadık.İç çamaşırlarımızlaydık bide onda günlük ped vardı.ben boşaldım onunsa zevk suyu geldi.baksırımın ıslaklığı iç çamaşırına geçti.vajinaya doğru yol alıp içeri girme olasılığı var mı?Sevgilim midem bulanıyor kasıklarım ağrıyor diyo.Gebe mi

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetli ilişkilerde gebelik riski yoktur.