regl olmama 10 gun var daha göğüslerimde sislik var. hamilelik riski olabilir mi?

erkek arkadasimla cekilme korunma yolunu kullanarak iliskiye girdik icime bosalmadi 10 gun sonra bi kez daha iliskiye girdik ve 2 3 gun sonra regl oldum smdi mide bulantım biraz da bas donmem var sanırım. regl olmama 10 gun var daha göğüslerimde sislik var. hamilelik riski olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Geri çekme yöntemi korunma açısından eksik kalabilir ancak, adet kanamanızda herhangi bir değişim yoksa gebelik yok diyebiliriz.