Başımın sağ ve sol yanlarında şişmeler oluyor, alnımda sürekli ağrı var.Hangi doktora gideyim?

Başımın sağ ve sol yanlarında şişmeler oluyor. alnımda sürekli ağrı var. gözümde sürekli ağrı var. gözlerim falan küçüldü. ve dilimin yanında küçük beyaz leke var ve dilimde paslanmalar var.Uykuya dalamama ve halsizlik var hangi doktora  gitmem gerekli?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle nöroloji bölümüne başvurun.Daha sonra dahiliye doktoruna da gidebilirsiniz.