Bebeğim karından ultrasonla ne kadar süre sonra görülür ?

Meraba ben 21 yaşındayım 7 aylık evliyim ocakta beklediğim adetim gecikince bi acile gidip kan testi yaptırdım BTHCG değerim :1000 (bin) çıktı. alt değer :0 üst değer :5 peki bebeğim karından ultrasonla ne kadar süre sonra görülür ?

Tahlil.com Cevabı : 5. haftadan itibaren kese, 6.haftadan itibaren embriyon görülebilir..