Bu ayda olmazsa tüplerin tıkalımı dıye bakılacak dedi ne yapmaliyim?

ne olur yardımcı olun 2 yıllık evliyim hic korunmadik 7 aydır doktor kontrolü altındaym horman hapı iğnesi ve çatlama iğnesi hepsini uyguladık esimim testlerinde de sorun yok ama bu gün gene adet oldum doktorum bu ayda olmassa tüplerin tıkalımı dıye bakılacak dedi ne yapmaliyim

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda doktorunuzun önerilerine uymanızı tavsiye etmekten başka diyeceğimiz başka birşey olamaz..