Bebeğimiz down sendromlu 5 aylık erkek bebek.

Bebeğimiz down sendromlu 5 aylık erkek bebek. Geçen hafta içerisinde yapılan kan testlerinde ASTve ALT değerleri 145 / 138 çıktı. Ayrıca NEU değeri 0,7, LYM değeri 3,8, RBC değeri 4,08, HGB değeri 11,6, HCT değeri ise 34,7 çıktı bu değerlere göre bir yorum yapabilirmisiniz bebek troid ilacı kullanıy

Tahlil.com Cevabı : ALT ve AST değerlerinin yüksekliği için ek testler gereklidir, kan seviyesi düşüktür, araştırılması gereklidir..