Bebek çok küçük dedi,7 haftalığa göre sizce normal mi ?

ugun doktora gittim alttan ultrasyonla gebelik kesesini gördü rahim içe dogru dedi dünde kanamam oldu kalp atışlarını duyduk ama bebek çok küçüktü progestoron ve folik asit verdi ama bebek cok küçük dedi 7 haftaliğa göre sizce normal mi rahim bebegi atmaya calıştıgı için kanama oluyor dedi dogrumu.

Tahlil.com Cevabı : Ultrasonu ve muayeneyi yapan doktor biz olmadığımız için bir yorum yapma şansımız yok. Doktorunuzun tavsiyelerine uymalısınız.