Lösemi hastalığı şüphesinden yapılan tahlillerden birinin sonucu aşağıdaki gibidir. yardımlarınızı rica ediyorum?

Arkadaşlar Merhaba, Lösemi hastalığı şüphesinden yapılan tahlillerden birinin sonucu aşağıdaki gibidir. yardımlarınızı rica ediyorum.Diğerlerinide paylaşıyorum ve yorumlarınızı rica ediyorum.BİYO HORMON DÜN ( CENTAUR ) SONUÇ N.DEĞER FERRITIN 410 NG/ML 18-306FOLAT 5.42 NG/ML > 5.38VITAMIN B12 383 PG / ML 214- 914TSH 0.64 UIU/ML 0.35 - 5.50 SERBEST T4 1 NG/DL 0.88 1.72

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlere bakarak lösemi hakkında bilgi alınamaz, ancak ferritin değerinde yükseklik var.Aşağıda ferritin yüksekliğine dair detaylı bilgi var.http://tahlil.com/ferritin-yuksekligi-hangi-durumlarda-gorulur