Bel soğukluğu (gonore) den şüphelendiğim için kültür testi yaptırdım;

Bel soğukluğu (gonore) den şüphelendiğim için kültür testi yaptırdım tahlil sonuçu aşağıdaki gibidir sonuç pozitifmi negatifmi acaba -eğer hastaysam hangi ilaçları kullanmalayımTrichomonas vagilanis : Görülmediepitel hücresi :5-6lökösit: 1-2clue cell : GörülmediFlora bakterileri: GörülmediMaya hücreleri : GörülmediMikroorganizma: Gram pozitif koklar görüldüKültür >> Aerobik Kültür : B grubu beta hemolitik streptokok üredi.

Tahlil.com Cevabı : : B grubu beta hemolitik streptokok üremesi bir enfeksiyon varlığını gösteriyor.Bu yönde tedavi olmalısınız