Ben 17 yaşında bir kızım adetten 1 hafta sonra sevgilimle tersten iliskiye girdik yanlışıkla vajina bölgesine boşaldı ve sürtüşmeler oldu

  Ben 17 yaşında bir kızım adetten 1 hafta sonra sevgilimle tersten iliskiye girdik yanlışıkla vajina bölgesine boşaldı ve sürtüşmeler oldu, hamile kalır mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Meni vajinaya temas ettiyse tabii ki hamilelik olabilir.