Ben 17 yaşındayım yaklaşık 1,5 senedir sigara kullanıyorum. Annem üşümemden ve uykusuzluğumdan dolayı test yaptırmak istiyor.

 17 yaşındayım yaklaşık 1,5 senedir sigara kullanıyorum. Annem üşümemden ve uykusuzluğumdan dolayı test yaptırmak istiyor. Magnezyum veya demir eksikliği olabilir diyor. Sigara kullandığım belli olur mu ?

Tahlil.com Cevabı : Sigara kullanıp kullanmadığını ölçen özel testler vardır.Ancak bu testler yaygın değildir.Belirtiğiniz tahlillerle sigara içip içmediğiniz anlaşılmaz.