Nöroloji doktoru damardan demir yüklemesi istedi sonuclarım hgb 11,2 hct 34,9 mcv 76,0 mch 24,4 mchc 32,3 ferritin 5 demir 36

 Nöroloji doktoru damardan demir yüklemesi istedi sonuclarım hgb 11,2 hct 34,9 mcv 76,0 mch 24,4 mchc 32,3 ferritin 5 demir 36 bu sonuçalara göre dahiliye doktoru gerek yok dedi ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gereken bilgiyi vermiş.Kansızlık ve demir eksikliği bulguları var.Tedavi yöntemini ise tedavinizi planlayan doktor kararlaştıracaktır.