Ben 18 yaşımdayım, yaklaşık 2 ay önce cinsel ilişkiye girdim yaklaşık 15 20 dakika sürdü ve ereksiyon olamadım .

Ben 18 yaşımdayım . yaklaşık 2 ay önce cinsel ilişkiye girdim . yaklaşık 15 20 dakika sürdü ve ereksiyon olamadım . en fazla 10 saniye korumasız ilişki yaşadım . şimdi içimde ço büyük bi korku var. psikolojim bozuldu. bende hastalık varmı diye çok korkuyorum . dün test yaptırdım . Anti HİV Negatif çıktı. Acaba tekrar test yaptırmama gerek varmı ? yada bu kadar çok kafama takıp üzülmeme gerek varmı nolur yardım edin ... en kısa sürede cevaplarınızı bekliyorum ..

Tahlil.com Cevabı : HIV yönünden kafanı takacak bir durum yok negatif çıjmış.Ancak sende sadece cinsel ilişki ile HIV geçebilir diye düşünenlerdensin,bu somn derece yanlış.Hepatit B ve C de geçebiliyor.Ayrıca frengi ve bel soğukluğu da.Ereksiyon sorunun için ise,sonraki ilişkilerinde de devam ederse bir üroloji uzmanından destek alabilirsin.