Ben 19 yaşında bir kızım.Kan testi yaptırdım ve yazdığım değerler sınırdan çok az bir farkla düşük çıktı?

Ben 19 yaşında bir kızım.Kan testi yaptırdım ve yazdığım değerler sınırdan çok az bir farkla düşük çıktı.Diğer değerlerse normal.Sizce bi problem var mı, bu değerler normal midir? Teşekkürler..Kreatinin [L] 0.6 mg/dL Sodyum [L] 134 mmol/LÜrik Asit [L] 2.2 mg/dLAlkalen Fosfataz [L] 28 U/LVitamin B12 [L] 115 pg/mL Serbest T3 [L] 2.44 pg/mLHCT [L] 36.9 %

Tahlil.com Cevabı : B 12 vitamini eksikliği ve çok hafif anemi bulgusu var.Doktorunuz tedaviye başlayabilir