Ben 2,5 3 ay önce sadece bır kez esrar cekmiştim bir kez ama şimdi yaptıracagım kan tahlilinde esrar degeri cıkar mı ?

en 2,5 3 ay önce sadece bır kez esrar cekmiştim bikez ama şimdi yaptıracagım kan tahlilinde esrar degeri cıkar mı ?

Tahlil.com Cevabı : Rutin kan tahlillerinde bu ve bunun gibi yasal olmayan maddelerin kullanımı belli olmaz. Tavsiyemiz hem sağlık açısından zararlı hem de yasal olmayan bu maddeleri kullanmamanız.