Birkaç gündür nefes darlığı yaşıyorum doktora gittim ekg, akciğer grafisi, kan testi

İyi günler, birkaç gündür nefes darlığı yaşıyorum doktora gittim ekg, akciğer grafisi, kan testi yaptırdım her şey normal. doktor psikolojik dedi. kan testinde MCHC ORT. KORP. KONS. değeri 30-36 normali, benim ki 36,5. bu neyi gösterir? 10 gün sonra gemi adamı raporu alacağım bir engel olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Bu değer tek başına hiçbir şey ifade etmez. Anormallik yok.