Ben 27 yaşındayım 1.83 boyundayım 90 kiloyum. Yaptırdığım testte ALT 95 AST 45 çıktı yorumlarsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Bu testler karaciğer ile ilgili ancak yüksek çıkmışlar.Sadece bunlara bakılarak fikir söylenmez,ilave testlere de ihtiyaç olacak. Kullandığınız bazı ilaçlar da bu değerleri yükseltmiş olabilir