Ben 28 yaşındayım yaklaşık 3 senedir sivilce problemim var doktora gittim

Merhaba ben 28 yaşındayım yaklaşık 3 senedir sivilce problemim var doktora gittim merhem ve antibiyodik verdi ama hiç bir faydasını göremedim.Hormon testi yaptırmak gerektiğini okudum bunun için dahiliyemi yoksa kadın hastalıkları bölümüne mi gitmeliyim yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.

Tahlil.com Cevabı : Hormon testi yaptırmak için Dahiliye veya Endokrinoloji bölümüne başvurabilirsiniz.