Benim reglim normalde nisanın 4ünde gelmesi gerekiyordu ama

iyi günler benim reglim normalde nisanın 4ünde gelmesi gerekiyordu ama 6sında az denecek kadar çok geldi damla damla daha sonra 2 gün gelmedi 2 gün sonra tekrar 2-3 damla geldi normal düzeni 29 ila 30gündü şu an mayısın 12sindeyim ve hala regli görmedim akıntım çok ve adet olacakmış gibi sancı oluyo

Tahlil.com Cevabı : Şikayetleriniz için bir kadın doğum uzmanına başvurmanızda yarar var.