ben 42 gün önce ilişkiye girdim,dün test yaptım.anti hvc negatif(0,0669 HBsAg negatif(0,781) ...anti hbs negatif(<2.00)?

hocam ben 42 gün önce ilişkiye girdim,dün test yaptım.anti hvc negatif(0,0669 HBsAg negatif(0,781) ...anti hbs negatif(<2.00)....anti hıv negatif (0,462)........ VDRL-NEGATİF.. doktor normal dedi ama yine hepatit b aşısı ol dedi ne demek istedi anlamadım ....bu sonuca göre durum nasıl...teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B ye karşı bağışıklığınız olmadığı anlaşılıyor, doktor bu yüzden aşı önermiş.