Ben 71 yasinda bir erkegim. Tahlil sonuclarimin hepsi iyi.(biyokimya, hematoloji, troid hormonlari ) Yalniz ferritin 6.56 mch 24.4

Ben 71 yasinda bir erkegim. Tahlil sonuclarimin hepsi iyi.(biyokimya, hematoloji, troid hormonlari ) Yalniz ferritin 6.56 mch 24.4 mchc 29.7 rdw-cv 14.6 Bu sonuclardan dolayi bana hergun ve uc ay sure ile ferro sanol duodenal dan bir adet kullanmam onerildi. Ilac kullanma husunda cok titiz biriyim. Oglumda onyedi yildir Amerika' da cocuk endokrin uzmanidir. Bu titizlik bana yillar once onun telkinleriyle olustu. Sizden ricam , bu ilaci kullanip kullanmama durumu hakkinda beni aydinlatmanizdir. Saygilarimi sunuyorum.

Tahlil.com Cevabı : Ferritin değeriniz düşük olduğundan doktorunuz böyle bir tedavi başlamış.Benim önerim size verilen tedaviye uymanız.Geçmiş olsun