Ben 71 yaşında bir erkeğim. Tahlil sonuçlarımın hepsi iyi.(biyokimya, hematoloji, troid hormonlari ) Yalnız ferritin 6.56 mch 24.4 mchc 29.7 rdw-cv 14.6 Bu sonu

Ben 71 yaşında bir erkeğim. Tahlil sonuçlarımın hepsi iyi.(biyokimya, hematoloji, troid hormonlari ) Yalnız ferritin 6.56 mch 24.4 mchc 29.7 rdw-cv 14.6 Bu sonuçlardan dolayı bana her gün ve uç ay sure ile ferro sanol duodenal dan bir adet kullanmam önerildi. ilaç kullanma husunda  çok titiz biriyim. Oğlumda on yedi yıldır Amerika' da çocuk endokrin uzmanıdır. Bu titizlik bana yıllar önce onun telkinleriyle oluştu. Sizden ricam , bu ilacı kullanıp kullanmama durumu hakkında beni aydınlatmanızdır. Saygılarımı sunuyorum.

Tahlil.com Cevabı :

Ferritin değeriniz düşük olduğundan doktorunuz böyle bir tedavi başlamış.Benim önerim size verilen tedaviye uymanız.Geçmiş olsun