Ben adetimden önce mi sonra mi hamile kalmis oluyorum, tesekkürler

Merhabalar ben 21 martta bir iliskiye girdim ve o ay baska iliskim olmadi sonra 23 ünde adetim geldi ve 3 gün sürdü sonra korunmasiz iliskiye devam ettim ve su an 15 hafta 4 günlük hamileyim ultrasonda bebek 15+5 ben adetimden önce mi sonra mi hamile kalmis oluyorum, tesekkürler

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki adetinizden sonra hamile kalmış oluyorsunuz.Görülen adet hamilelik olmadığının göstergesidir.Siz sonraki dönemde yani gördüğünüz adeti müteakip adet döngüsü sırasında hamile kalmışsınız.