Merhaba Eşim hamilelikde 7. haftasında ve Toxoplazma testi yapıldı. Sonuç: lgM :0,61?

Merhaba Eşim hamilelikde 7. haftasında ve Toxoplazma testi yapıldı. Sonuç: lgM :0,61 ޞžüpheli **Normal değer <0,55 Negtf lgG :158 Pozitif*** Normal Değer <4 Negatif Doktor Avidite testine gönderdi Çok tedirginiz sonuç lehimizemi yoksa aleyhimizemi çıkar bu sonuçlara göre lütfen yorumlrnz

Tahlil.com Cevabı : ޞu an için panik olacak bir durumunuz yok.Avidite testini beklemelisiniz.Toxo avidite testine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/toxoplasma-ve-toxoplasma-enfeksiyonu-avidite-testi-nedir