Ben antalyadan levent koç bir sağlık kuruluşunda çalışıoyorum ama doktor değilim hiper tureidim vardı

merhabalar ben antalyadan levent koç bir sağlık kuruluşunda çalışıoyorum ama doktor değilim hiper tureidim vardı atom aldım hipo tıroidi ye döndüm ilaçlarımla dengede tutmaya çalışıyorum ama bazen ilaç dozu fazla geliyor çarpıntı yapıyor çarpontıların kalbe zararı olurmu yazarsenız sevinirm bay

Tahlil.com Cevabı : Düzenli olarak endokrinoloji bölümünde takiplerinizi sürdürüp tedavinizi olun, çarpıntınızın sürekli olması ve yüksek olması orta veya uzun vadede kalbe zararlı olabilir.