Ben arkadaşımla tokalaştim sırtim açikti elini sirtima değdirdi 15 saniye dokundu çekti sivilcem kanamiyordu onun elinde yara vardi AIDS varsa bana bulaşır mı

Ben arkadaşımla tokalaştim sırtim açikti elini sirtima değdirdi elinde de yara vardi ama kanamiyordu benimde sirtimda sivilce 15 saniye dokundu çekti sivilcem kanamiyordu onunda elinde yara vardi onda AIDS varsa bana bulaşirmi

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde bulaş söz konusu değildir..