. Ben Azerbaycandan yazıyorum. Kan tahlili sonuçlarımda CMV lgG 2.65 çıktı. Hamilelik için bir tehlike varmı?

Merhaba. Ben Azerbaycandan yazıyorum. Kan tahlili sonuçlarımda CMV lgG 2.65 çıktı. Hamilelik için bir tehlike varmı? İlginiz için önceden teşekürler.

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerinizi inceledik, sonuçlarınız normal.Test sonuçlarınızda hamilelik yönünden bir sorun görülmüyor.

g************** :

Merhaba hocam. Qaliba bebeyimi kayb etdim. Hgb 11.8 cikti. Oysa ben 45 gunluk hamileyim. Ayin 8 de 900.6 gosteriyordu. Aqrilarim ve kahve akintim var.

Cevap:

Geçm,ş olsun, bu durumda detaylı muayene ,ç,n bir kadın doğum doktoruna başvurunuz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.