MERHABA, 7 haftalık hamileyim aşağıdaki testimi yorumlayabilir misiniz ? CMV IgM Pozitif cıktı olması gereken negatifmiş CMV IgM (DIޞž LAB) NEGATİF (0,

MERHABA, 7 haftalık hamileyim aşağıdaki testimi yorumlayabilir misiniz ? CMV IgM Pozitif cıktı olması gereken negatifmiş CMV IgM (DIޞž LAB) NEGATİF (0,37) çıktı. Bebeğimi etkiyecek bir durum var mı bilgilendirmenizi rica ediyorum.

Tahlil.com Cevabı : İkinci test sonucu normal çıkmış.Bu durumda bebeği etkileyen bir durumdan söz edemeyiz.