Merhabalar 5 haftalık gebeyim. Anti CMV IGG 203.9 POZİTİF yazıyor?

Merhabalar 5 haftalık gebeyim. Anti CMV IGG 203.9 POZİTİF yazıyor. Doktorum gebelik açısından sorun olmadığını söyledi. Bir sorun var mı tedavi edilmeli mi?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gereken bilgiyi vermiş.Zaten hemen her 10 kadının 9 unda CMV IG G pozitiftir.Korkmanıza gerek yok.