Ben bundan 8. ay önce korunmasız yabancı uyruklu bir kadınla beraber oldum şüphem üzerine 3. ayda anti-hv testi yaptırdım ?

merhabalar ben bundan 8. ay önce korunmasız yabancı uyruklu bir kadınla beraber oldum şüphem üzerine 3. ayda anti-hv testi yaptırdım negativ çıktı 5.buçuk ayda yine anti-hıv testi yaptırdım negativ çıktı ama belirli süre geçtikten sonra akıntı başladı ürolağa gittiğimde bel soğukluğu dedi yine anti-hıv testi yaptırimmi hayla adls şüphesi taşıyormuyum şimdiden cevabınız içi teşekkür ederim iyi günler

Tahlil.com Cevabı : Aşağıdaki bağlanıdaki yazıları dikkatli okuyun aradığınız cevapları bulacaksınız. http://tahlil.com/hiv-testi-ve-aids-ile-ilgili-sikca-sorulan-soru-ve-cevaplar