Ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdim girmeden 1 gün önce vajinamdan 1 damla diyim o kadar az kahverengi akıntı geldi?

 Ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdim girmeden 1 gün önce vajinamdan 1 damla diyim o kadar az kahverengi akıntı geldi erkek arkadasımla ilişkye grdkten 1 gün sonra tekrar gelmeye basladı adet olmam gerekırdı 1 hfta oldu hala gelyor bu sfr ck glyr ndr

Tahlil.com Cevabı : Regl kanamanızda bir anormallik olduğunu düşünüyorsanız mutlaka bir kadın doğum uzmanına başvurmanız gerekir.