Hocam kız arkadaşımla bir gün önce bir birliktelik yaşadım arkadan birleşme oldu ben elime boşaldım?

 Hocam kız arkadaşımla bir gün önce bir birliktelik yaşadım arkadan birleşme oldu. O sıvıyı hissettim dedi buğun doktora gittiğinde ultrasonda hamile olduğu çıkmış bu doğru olabilir mi 24 saat bile geçmeden

Tahlil.com Cevabı :

Vajinaya sperm temas etmediği sürece hamileliten bahsedemeyiz. Ultrasonda kese ortalama,- haftalıkken gözlenir.