Ben hamilelik düşünüyorum. adet düzensizliği var. bu değerlerim nasıl?

PROGESTERON: 0,05 PROLAKTİN: 6,62 TSH: 2.92 Ben hamilelik düşünüyorum. adet düzensizliği var. bu değerlerim nasıl?

Tahlil.com Cevabı : Biz öyle düşünmüyoruz ama.Çünkü hamilelik tanısı koyan bir test yok bunların arasında.Beta HCG testi yaptırın hamilelik şüpheniz var ise.