Ben hamılemıyım..çok teşekkürler.

en aşılama oldum.. 8.gün gebelik testı yaptırdım..kanda beta 59 çıktı..sonra duydumki..çatlama iğnesinden dolayı beta hcg yükselıyomuş..tekrar 11,gün test kanda baktırdım..39 çıktı bu arada idrarda ikincı çizgi sılık görünüyor..catmala ıgnesı bu kadar yükseltırmı..ben hamılemıyım..çok teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Birşey söylemek için çok erken takip edilmesi gereklidir..