. Reglim 4 gün gecikti bugün beta hcg yaptırdım 0 çıktı. Göğüslerimde anormal bir şişlik var hamile olabilir miyim r

Erkek arkadaşımla 21 haziran sabah 4 te korunmasız ilişkiye girdik.Bu yüzden 21 haziran saat 18.00 de ertesi gün hapı ellayı aldım. Reglim 4 gün gecikti bugün beta hcg yaptırdım 0 çıktı. Göğüslerimde anormal bir şişlik var hamile olabilir miyim reglim neden gecikti. Ellanın etkisi olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : 1 Hafta içinde adet olmaz iseniz testi tekrarlayın..Hamile değilsiniz, Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...Gebelik testini uygun zamanda yaptırmayıp erken test yaptıranlarda da bu tür negatif sonuçlar görülebilmektedir.Gebelik testinin ideal olarak ne zaman yapılması gerektiğine dair bilgi almak için tıklayınız....

k************ :

Mrb hocam bn şüpheli ilişkiden 60 gün sonra Elisa testi yaptırdım sonuç negatif başka test yaptırmama gerek var mı şimdiden teşekkürler

Cevap:

6 ay sonra tekrarlamanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.