Ben iş için gaita kültür testi yaptım ve sonucu size sormak istiyorum?

İyi Günler..Ben iş için gaita kültür testi yaptım ve sonucu size sormak istiyorum.Acaba bir problem var mıdır yok mudur onu soracaktım.Tam olarak şu yazıyor:"PATOJEN ENTERİK BAKTERİ İZOLE EDİLMEDİ".Bu ne anlama geliyor acaba??En kısa sürede cevabınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim..

Tahlil.com Cevabı : Gaita testinizin normal olduğunu gösteriyor.