Sperm tahlilimi yorumlar mısınız?

 MAKROSKOPİ    GRİ                  Miktarı    5    cc    2    6      Likefaksyon    170 DK.         dakka    3    30      Görünüm    OPAK                  Ph    8        7.2    8      Vizkozite    YÜKSEK VİZKOZ                  SPERMAOZOİD SAYIMI    .                  Sayı (1cc)    16,000,000    Dakika              KRUGER TESTİ ANALİZ RAPORU    .                  Toplam Sperm sayısı    80,000,000    Milyon              MORFOLOJİ    .                  Normal morfoloji    75    %              Anormal morfoloji    25    %              Orta Parca Anomalisi    8                  Baş Anomalisi    15    %              Kuyruk Anomalisi    2    %              HAREKETLİLİK İNCELEME    1. SAAT : ileri cok hizli hareketli (+4) :15 ileri hizli hareketli(+3) :15 ileri az hareketli(+2) :20 yerinde hareketli :30 hareketsiz :20                  MİKROSKOPİ    H.S:3*4 LÖKOSİT VE 3*4 SPERMATOZOİD GÖRÜLDÜ.                  Notlar    Bu Test 3 Günlük Perhiz Sonrası Çalışılmıştır

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlilinizde bir anormallik görünmüyor.