Ben kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim üzerimizde çamaşırlarımız vardı ve hastalık dönemindeydi bidahaki ay regl 3 gün geç oldu?

Ben kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim üzerimizde çamaşırlarımız vardı ve hastalık dönemindeydi bidahaki ay regl 3 gün geç oldu bizde şüphelendik 2 defa test yaptı negatif olduğunu söyledi ama benim hala içim rahat etmiyor Hocam

Tahlil.com Cevabı : Gecikmeli de olsa regl olunduğu için hamilelikten söz edemeyiz.