En son 6 temmuz hasta oldum 28 günde oluyorum fakat bugün 29 temmuz erkek arkadasmla iliski yaşadık ama kizligim bozulmadı o oyle diyor ?

En son 6 temmuz hasta oldum 28 günde oluyorum fakat bugün 29 temmuz erkek arkadasmla iliski yaşadık ama kizligim bozulmadı o oyle diyor bencede oyle yarım saat içinde iç camasirimda kan vardı ve daha sonra baya bi kan geldi adet mi oldm.

Tahlil.com Cevabı : İlişki sırasında zedelenen bir dokudan sızan kan da olabilir. Kanama devam ediyorsa regl kanaması erken gelen bir regl kanaması diyebiliriz.